Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

„Brownfields a greenfields Libereckého kraje“

31.8.2016 v 10:00 - 13:00

Liberecký kraj ve spolupráci s ARR – Agenturou regionálního rozvoje, spol. s r.o., Agenturou pro podporu podnikání a investic a agenturou CzechInvest pořádá seminář „Brownfields a greenfields Libereckého kraje“.

Seminář se uskuteční ve středu 31. srpna 2016 od 10.00 hodin v prostorách Multimediálního sálu Libereckého kraje (U Jezu 642/2a, Liberec). Záštitu nad seminářem převzal RNDr. Vít Příkaský, člen rady kraje pro resort hospodářského a regionálního rozvoje, evropských projektů a rozvoje venkova.

Seminář bude rozdělen na dva bloky:

První blok bude věnován databázi brownfields a greenfields Libereckého kraje. Budou představeny úspěšné projekty revitalizace lokalit brownfields a připravované projekty.

Druhý blok bude věnován dotačním titulům, které jsou určeny pro lokality brownfields a greenfields. Budou představeny aktivity Agentury pro podnikání a inovace (API) včetně operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK) – program Nemovitosti a aktivity agentury CzechInvest v oblasti brownfields a greenfields. Dále budou Centrem pro regionální rozvoj (CRR) prezentovány aktuální možnosti čerpání dotací z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) pro obce a podnikatelské subjekty“  –  výzvy zaměřené na aktivity Komunitní centra, Sociální bydlení, Sociální podnikání, Energetické úspory atd.

Přihláška a Program semináře.

Účast na semináři je bezplatná. Vzhledem k omezené kapacitě sálu je účast pouze pro registrované účastníky. Počet účastníků je omezen na 30 posluchačů. Přihlásit se můžete prostřednictvím elektronického formuláře na (http://www.arr-nisa.cz/brownfields) nebo můžete poslat přihlášku na emailovou adresu brownfields@arr-nisa.cz, nebo poštou na adresu ARR – Agentura regionálního rozvoje, spol. s r.o., Dr. Milady Horákové 185/66, 460 07 Liberec VII.

Podrobnosti

Datum:
31.8.2016
Čas:
10:00 - 13:00
Rubrika Akce:

Pořadatel

Liberecký kraj ve spolupráci s ARR – Agenturou regionálního rozvoje, spol. s r.o.

Místo konání

Multimediální sál Krajského úřadu Libereckého kraje, vchod C