Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Čaj o páté 17. 5. 2016

17.5.2016 v 17:00 - 19:00

300Kč

Okresní hospodářská komora Česká Lípa tímto zve své členy a širokou veřejnost na tradiční Čaj o páté ve Ville Hrdlička v České Lípě 17. května 2016 od 17.00 hod. opět na téma školy, tentokrát „Setkání základních, středních škol a zaměstnavatelů“.

Nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců, to je současný problém mnoha firem, nejen na Českolipsku. OHK Česká Lípa proto pořádá další setkání u „kulatého stolu“ na toto téma, které bude příležitostí k diskusi mezi zástupci, základních, středních škol a zaměstnavatelů našeho regionu.

Navazujeme na obdobnou akci středních škol z března, která měla velký ohlas a přinesla množství zajímavých podnětů, například zapojit do diskuze i základní školy a jejich zřizovatele. Tématem nadcházejícího setkání bude probrat možnosti spolupráce, informovat se o otevíraných oborech, burze práce. Výchovní poradci získají aktuální informace o situaci na místním trhu práce, o nabídkách a potřebách zaměstnavatelů apod.

Přemýšlíte, jaké uplatnění najde Vaše dítě, jaký obor  mu zvolit – technický či humanitní? Uvítali byste povinnou praxi u zaměstnavatelů?  Nemůžete najít řemeslníka, zaměstnance ve svém oboru? Zajímají Vás jako rodiče exkurze ve firmách?

Na tyto a podobné otázky Vám budou odpovídat:

Zástupci Města Česká Lípa, Libereckého kraje, Úřadu práce ČR v Liberci – kontaktní pracoviště Česká Lípa, ředitelé základních a středních škol a jejich výchovní poradci.

Přijďte příjemně posedět na společný ČAJ o páté do sídla Okresní hospodářské komory, Děčínská 361/7, Česká Lípa (Villa Hrdlička).

Vítání jsou nejen zástupci firem, ale i široká veřejnost.

Pro členy OHK Česká Lípa vstupné 200,- Kč, pro nečleny 300,- Kč.

Prosíme o potvrzení Vaší účasti na níže uvedené kontaktní údaje: info@ohkceskalipa.cz

 

Podrobnosti

Datum:
17.5.2016
Čas:
17:00 - 19:00
Cena:
300Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

OHK Česká Lípa

Místo konání

Villa Hrdlička