Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Obchodní etiketa – pozvánka na odborný seminář

7.3.2017 v 8:30 - 13:00

Datum konání: 07. 3. 2017
Místo: HK ČR, Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
Zaměření: Firmy a podnikatelé
Typ: seminář
Organizátor: HK ČR
Kontakt: veselka@komora.cz
Cíl akce, další informace: Dovolujeme si Vás pozvat na seminář zaměřený na obchodní etiketu. Akce se uskuteční v úterý 7. 3. 2017 od 10 hodin v zasedací místnosti Brno v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Hlavním cílem semináře je informovat české firmy o pravidlech obchodní etikety a zdokonalit tak jejich vyjednávací pozici při různých obchodních jednáních nejenom v ČR, ale i v zahraničí. V průběhu semináře účastníci získají informace o zásadách správného společenského chování, oblékání a stolování – což bude demonstrováno praktickými příklady, včetně konzumace pokrmů.
Mezi další témata semináře bude patřit např. problematika zdravení, oslovování nebo vhodného oblékání, ale i etiketa běžného dne.

Jednotlivá témata bude přednášet zkušená lektorka s bohatými zkušenostmi z oblasti obchodní etikety, Karla Sirota (výkonná ředitelka společnosti ICP Communication a absolventka mj. Diplomatické akademie). Firma se kromě jiného zabývá mezinárodním obchodem, obchodní diplomacií a budováním obchodních vztahů společností.

Akci bude moderovat pan Ilja Mazánek, předseda zahraniční sekce HK ČR a bývalý diplomat s osobními zkušenostmi z působení na Zastupitelských úřadech České republiky a rovněž obchodními zkušenostmi ze soukromého sektoru – úzká návaznost na obchodní etiketu.

Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby mi svoji účast potvrdili emailem na veselka@komora.cz krátkou zprávou s názvem firmy (fakturačními údaji), jména účastníka a emailu. Rovněž uveďte, zda jste členem HK ČR či nikoliv.

Účast na semináři je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 2.500 Kč bez DPH, pro členy HK ČR 2.000 Kč bez DPH.

Po obdržení Vašeho emailu o účasti na akci, Vám budou zaslány instrukce k zaplacení poplatku.
Přihlašování je stanoveno do 5.3.2017.

Zobrazit na mapě: mapa
Soubory:

Podrobnosti

Datum:
7.3.2017
Čas:
8:30 - 13:00
Rubrika Akce:

Pořadatelé

HK ČR
KHK Liberec

Místo konání

Florentinum (recepce A)
Na Florenci 2116/15
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa