Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Interkulturní aspekty, odlišnosti a specifika obchodního jednání a jejich rozdíly v Japonsku

20.6.2017 v 10:00 - 13:00

2000Kč

Vážené dámy, vážení pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na seminář v českém jazyce zaměřený na interkulturní aspekty, odlišnosti a specifika obchodního jednání a jejich rozdíly v Japonsku. Akce se uskuteční v úterý 20. června 2017 od 10 hodin v zasedací místnosti Praha v sídle Hospodářské komory ČR ve Florentinu-recepce A (Na Florenci 2116/15, Praha 1).

Hospodářská komora ČR navazuje na úspěšný seminář zaměřený na interkulturní specifika v Íránu a vzhledem k blížící se podnikatelské misi do Japonska jsme se rozhodli uspořádat seminář zaměřený právě na Japonsko.

Jednotlivá témata budou přednášet lektorky se zkušenostmi z daného teritoria, Karla Sirota (výkonná ředitelka společnosti I.C.P. Communications a absolventka mj. Diplomatické akademie). Firma se zabývá mezinárodním obchodem, obchodní diplomacií a budováním obchodních vztahů společností) a Alice Tomášková, jednatelka společnosti Japan Business Solutions (působí také jako odborný konzultant a zástupce společnosti Japan Intercultural Consulting, Chicago, v České republice. Svoji znalost japonské mentality a podnikatelského prostředí má podloženou 15ti lety praktických zkušeností a práce v Japonsku a s Japonci).

Akci bude moderovat a do diskuze se zapojí Ilja Mazánek, předseda zahraniční sekce HK ČR s osobními zkušenostmi z působení na Zastupitelských úřadech České republiky a obchodními zkušenostmi ze soukromého sektoru.

Na konci akce je plánovaný networkingový oběd (sushi).

Program akce zde.

Kapacita je omezená! Prosím zájemce, aby mi svoji účast potvrdili emailem na veselka@komora.cz krátkou zprávou s vyznačením firmy, jména účastníka a emailu. Rovněž uveďte, zda jste členem HK ČR či nikoliv.

Účast na semináři je zpoplatněná. Pro nečleny HK ČR je stanoven poplatek ve výši 2.000 Kč (bez DPH), pro členy HK ČR 1.500 Kč (bez DPH). Pro účastníky podnikatelské mise s předsedou vlády ČR do Japonska je akce zdarma!

Po obdržení Vašeho emailu o účasti na akci Vám budou zaslány instrukce k zaplacení poplatku.

Přihlašování je stanoveno do pondělí 19. června 2017.

 

 

Podrobnosti

Datum:
20.6.2017
Čas:
10:00 - 13:00
Cena:
2000Kč
Rubrika Akce:

Pořadatel

HK ČR
Telefon
+420 266 721 357
Email
Veselka@komora.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Florentinum (recepce A)
Na Florenci 2116/15
Praha 1, 110 00 Česká republika
+ Google Mapa