Energetický den pro podnikatele proběhne 21. 9. 2023 ve Ville Hrdlička. Nechte se inspirovat, poznejte nejnovější trendy a inovace ve světě energetiky!

Přednášející:

Ing. Jan Malina / Subvene

Možnosti čerpání dotací na energeticky úsporné projekty

Ing. Jan Malina vystudoval obor Technika prostředí na Strojní fakultě ČVUT v Praze. Během studia od roku 2003 i po úspěšném absolvování studií v roce 2006 se věnoval finančnímu poradenství.

V roce 2008 spoluzaložil společnost Subvene s.r.o., která poskytuje poradenské služby v oblasti dotačního managementu, veřejných zakázek a financování projektů. Během své historie společnost pomohla úspěšně zrealizovat desítky projektů, především z oblasti strojírenství a energetiky. Společnost apeluje na individuální přístup a mezi její klienty tak patří jednotlivci, MSP i velké firmy a v neposlední řadě také municipality.

Daniel Žáček / ENESA

EPC jako alternativa za dotace na energetické úspory v průmyslu

Daniel Žáček se více než 10 let pohybuje v oblasti energetické efektivnosti. Ve společnosti ENESA hledá s kolegy funkční řešení pro veřejnou správu i podniky v oblasti energetických úspor, která jsou prostřednictvím EPC projektů garantována. Jeho nejvýznamnější realizací je projekt Nemocnice Na Homolce, který patří mezi největší projekty EPC v České republice. Prostřednictvím metody Design&Build se vždy snaží přinést pro každého klienta optimální kombinaci jednotlivých energeticky efektivních opatření, která vedou k nižším provozním nákladů a úsporám energie s garancí.

Martina Hobziková / smartmaintenance

  • Komplexní výstavba fotovoltaických elektráren a chytré řízení spotřeby

Martina Hobziková svou kariéru v oboru zahájila v roce 2019, kde byla součástí týmu pro udržitelnou energetiku. Během svého angažmá se aktivně zapojovala do realizace řady inovativních projektů, které směřovaly k využití obnovitelných zdrojů energie a k efektivnímu řízení energické spotřeby.

Počátkem roku 2023 se stala výkonnou ředitelkou ve společnosti smart maintenance s.r.o. Martina zde rozvíjí své vize prostřednictvím inovativních technologií, jako jsou chytrá řešení pro údržbu energetických zařízení a fotovoltaické systémy.
Jejím hlavním cílem je hledat a následně prosazovat způsoby udržitelného rozvoje v současném energetickém prostředí. Martina Hobziková tak nejen sleduje trendy tohoto dynamického odvětví, ale efektivně je formuje a přispívá k jeho přeměně směrem k udržitelné budoucnosti.

REGISTRACE:
Kateřina Skočdopole
administrativní pracovník
info@ohkceskalipa.cz
TEL.: 724 082 538

Na akci vás srdečně zvou:

Mgr. Milan Slezák, Ph.D, MBA
předseda představenstva

Rudolf Živec
1. místopředseda představenstva

Karel Kruliš
2. místopředseda představenstva

David Mertlík
člen představenstva

Ing. Petr Veselý
člen představenstva