China Homelife Poland – nakupujte přímo od více než 1000 předních dodavatelů.

China Homelife Poland bude nejefektivnější platforma pro přední čínské společnosti, kteří se snaží obchodovat  ve střední a východní Evropě. Kupujícím je garantována nejlepší kvalita a široká škála dodavatelů co se týče výběru.
6. ročník China Homelife Trade Show Poland vám přinese více než 1000 kvalitních čínských dodavatelů z kategorie domácí produkty, což představuje lukrativní příležitost pro dovozce, obchodníky a kupce odebírat vysoce kvalitní produkty přímo od výrobců za konkurenceschopné ceny.

Letošní výstava 6. – 7. 6. 2017 ve Varšavě (Polsko)  se výhradně zaměřuje na tyto produktové segmenty:

Textil a oděvy, nábytek, domácí spotřebiče, stavební materiály, osvětlení, domácnost a dárky, představí se přední výrobci a dodavatelé.

Pořádatelem je Meorient International Exhibition Co. Ltd, Shanghai, vedoucí zprostředkovatel čínského podnikání,  veletrh přivítá návštěvníky nejen z Polska, ale také z Ruska, Běloruska, Ukrajiny, Maďarska, České republiky, Lotyšska a dalších zemích.

China Homelife se koná každoročně v 9 městech po celém světě – Sao Paulo, Istanbul, Dubaj, Johannesburg, Bombaj, Varšava, Cairo, Amman a Kazachstán.
S 22 lety zkušeností na čínském trhu, Meorient International Exhibition Co Ltd se zavázala k maximalizaci networkingových příležitostí pro dovozce, velkoobchodníky a objem kupující s spolehlivých čínských výrobců.

Registrace: zde

Informace: zde

Vstup, strava a ubytování je zdarma. Nabídka je platná pro účastníky, kteří se zaregistrují do 30. 4. 2017.

Kontakt: Dominika Vávrová, vavrova@govin.org, +420 720 941 868