Proč se zapojit

Téměř 1900 firem a organizací se zapojilo do loňského ročníku Do práce na kole. Přidejte se k nim! Podpořit své zaměstnance v dojíždění do práce na kole se vaší firmě rozhodně vyplatí. V čem?

Vy i vaši zaměstnanci budete spokojenější. Vytržení z pracovního stereotypu, podpora týmového ducha, lepší vztahy a komunikace v týmu na pracovišti, zábava, hravost. Právě to oceňují účastníci květnové výzvy na akci nejvíce.

  • Ušetříte peníze. Za parkovací místa, za firemní auta (údržbu, amortizaci, benzín atd.), za nemocenskou (sportovci jsou prokazatelně méně často nemocní), za teambuilding (tím je právě výzva Do práce na kole).
  • Vaši zaměstnanci budou výkonnější. Lidé, kteří se pravidelně pohybují, jsou celkově v lepší kondici. A dokonce jim to i rychleji myslí!
  • Zaměstnanci na vás budou hrdí. Budou hrdí na to, že pracují pro zaměstnavatele, který podporuje dobrou věc, kterému není lhostejná spokojenost jeho zaměstnanců, ale ani jejich vliv na životní prostředí.
  • Pomůžete zlepšit prostředí svého města. Když bude více lidí jezdit do práce jinak než autem, bude se nám všem lépe dýchat. Zapojit svoje zaměstnance do Do práce na kole je to nejjednodušší, co v tomto směru můžete udělat. (95 % nejzákeřnějších karcinogenních mikročástic v pražském ovzduší pochází právě z automobilové dopravy.)
  • Lepší obraz vaší firmy/CSR. Také vaši zákazníci jistě ocení, uslyší-li vaše jméno v souvislosti se sympatickou a prospěšnou akcí. Zapojením do soutěže Do práce na kole tedy můžete pomoci jak svému okolí, tak i dobrému jménu své firmy. Přicházejí k nám i dotazy na účast zaměstnavatele v Do práce na kole jako argument při rozhodování o změně zaměstnání.
  • Můžete získat i titul Cyklozaměstnavatel roku.

 

 

Registrace do 30. 4. 2019: jan.haruda@auto-mat.cz, 730 151 224

Odkaz Město Česká Lípa zde.

Zdroj: DO PRÁCE NA KOLE