Dovolujeme si Vás pozvat na doprovodnou podnikatelskou misi předsedy Senátu Parlamentu ČR, p. Milana Štěcha, ve dnech 29.května – 5. června 2016 do Kanady.

Dle předběžného harmonogramu cesty se počítá s pracovním programem v Ottawě, Montréalu, Calgary a Torontu, organizací česko-kanadských podnikatelských fór a návazných bilaterálních jednání s kanadskými partnery, účastí vybraných firem na oficiálních jednáních předsedy Senátu s vybranými ministry (TBC), organizací společenských podniků, apod.

Koncem příštího roku by měla vejít v platnost Komplexní obchodní a hospodářská dohoda mezi EU a Kanadou (CETA), která by měla odstranit 99% všech celních sazeb nezemědělských produktů. CETA dále umožní vstup českým podnikatelům ke státním zakázkám.

Kanada nabízí velký potenciál především v sektoru ropném a plynárenském, důlním a těžebním, dopravního strojírenství, leteckém, zemědělském strojírenství, IT, R&D a sektoru zdravotnické techniky.

V případě Vašeho zájmu je nutné účastnický poplatek, přihlášku a další povinné náležitosti vyřídit do 18. března 2016 na kontaktu: leinerova@komora.cz, tel: tel. : 266 721 354.

Dále upozorňujeme, že s platností od 15. března 2016 pro všechny občany cestující letecky do Kanady platí povinnost registrovat se v systému „electronic travel authorization-eTa“. Odkaz na formulář eTA naleznete zde.

Cena za registraci eTA je 7,- CAD.