Hlavním cílem udílení Grantového programu „PODNIKAVÁ ŽENA ROKU“ je ocenění práce malých podnikatelek podnikajících na území České republiky a zviditelnění jejich schopnosti, samostatnosti a kvality jejich podnikání s důrazem na obnovování řemesel, tradic a zkvalitňování služeb.

Kandidátky se mohou do Grantového programu hlásit samy anebo je může nominovat veřejnost na základě vyhlášené výzvy na dostupných kanálech AMSP ČR a ŽENY s.r.o. nebo emailu info@podnikavazena.cz. Přihlášení do grantového programu probíhá přes REGISTRACI. Klíčovou informací je popis podnikatelského příběhu a záměru rozvoje. Registrací a popisem podnikatelského příběhu nám pomůžete postupně vybrat ty nejlepší podnikavé ženy, se kterými děláme průběžně rozhovory na podporu podnikání do kategorie PŘÍBĚHY.

  • Podnikavou ženou roku se stane 5 žen s nejvyšším počtem sečtených hlasů veřejnosti. Veřejnost bude hlasovat z výběru 20 semifinalistek, které určí porota. HLASOVAT MŮŽETE ZDE.
  • V kategorii eŽENA se mohou umístit 3 ženy s nejvyšším počtem hlasů veřejnosti a odborné poroty, která vybere i semifinálových 10 podnikatelek. 

Vyhlášení Grantového programu „PODNIKAVÁ ŽENA ROKU“ proběhne 3. listopadu 2020 od 17 h v hotelu Ambassador v Praze.

Více o programu zde.